cover-zdvizky

O nás

V našem bazaru vysokozdvižných vozíků prodáváme široký sortiment zdvihací a skladovací techniky jako jsou paleťákyVZV spalovací a elektricképřídavná zařízení a příslušenství. Dále zajišťujeme servispronájem a školení řidičů VZV.

Vysokozdvižné vozíky jsou nezbytnou součástí Vašich skladů nebo výrobních hal. S jejich pomocí si usnadníte manipulaci s těžkými břemeny a přesun většího množství materiálu či zboží bude probíhat rychleji a bez problémů. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného vysokozdvižného vozíku, který si poradí ve vnitřních prostorách skladů a hal, ale i ve venkovních a jinak ztížených podmínkách.

Pokud si nejste jisti výběrem správného typu vysokozdvižného vozíku pro Vaši firmu, nabízíme zkušební provoz.

V oblasti přídavných zařízení, pneumatik, sedaček, koleček a dalšího příslušenství pro vysokozdvižné vozíky spolupracuje naše firma s firmou Čemat, výhradním distributorem značek CAMSO (dříve Camoplast Solideal), Bolzoni Auramo Meyer, Seat, Räder-Vogel i dalších pro Českou republiku a Slovensko. 

S námi ušetříte bez rizika
Repasované vysokozdvižné vozíky se zárukou
Naše společnost nabízí prodej použitých vysokozdvižných vozíků všech světových značek: Still, Linde, Jungheinrich, Hyster, Yale, Caterpillar, Desta a další dle aktuální nabídky.

VZV k pronájmu
i na prodej

U nás najdete vozíky na vypůjčení i na pořád.

Možnost
zkušebního provozu

Otestujte si vozík ve vlastním provozu ještě před koupí.
Hledáte někoho konkrétního?
Náš tým
Recenze našich klientů
Co o nás říkají