cover-zdvizky

Profesionální servis VZV

Nabízíme Vám kvalitní a dostupný servis vysokozdvižných vozíků všech značek.

Přenechejte starost o Vaše VZV a jejich bezproblémový provoz našemu servisnímu týmu a využijte mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků. Zajišťujeme výměny převodových a motorových olejů a filtrů, výměny pneumatik, opravy motorůpřevodovekhydrauliky apod.

Technické kontroly

Vysokozdvižný vozík, jako každý jiný motorový dopravní prostředek, nemůže fungovat bez řádné kontroly. Zajišťujeme technické kontroly VZV všech domácích i zahraničních značek platné dle normy ČSN 26-8805. Prohlídky provádíme na místě u zákazníka na jakoukoliv techniku – čelní, boční, elektrické, benzínové, plynové a dieselové vozíky. Výstupem TK je protokol a štítek o době platnosti TK.

Revize LPG

Provozovatel jakékoliv manipulační techniky pohánění LPG je dle zákona povinen pravidelně provádět kontrolu plynového zařízení jednou ročně. Revize LPG na VZV provádíme u zákazníka dle platných norem. Při revizi jsou kontrolovány bezpečnostní prvky, stav filtrů, chod motoru, těsnost soustavy apod. Výstupem revize LPG je protokol a štítek o době platnosti revize.

Hodinová sazba

Náš VZV servis poskytuje zákazníkům hodinovou sazbu 650 Kč na všechny druhy oprav.

Dopravné

Potřebujete-li rychle vyřešit opravu Vašeho vysokozdvižného vozíku, naši servisní technici k Vám dorazí v co nekratší době.

Dopravné: 14Kč / km